Antika Taşımacılığı

Anasayfa » Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı ve aynı zamanda sanat eseri taşıma hizmetimiz ile ambalajlama, sandıklama ve sigortalı nakliyat servislerini alabilirsiniz. Taşımacılık sektöründe kendine has özellikleriyle ön plana çıkan antika taşımacılığı; bazı özel kriterleri kapsayan profesyonel bir hizmeti tanımlamaktadır. Söz konusu hizmetin sunulmasında profesyonel bir sürecin etkili olduğu bilinmektedir. Ülkemizde antika taşımacılığı yeni yeni gündeme geliyor olsa da her geçen gün antika taşımacılığının etkinliğini arttırdığı da biliniyor. Bu kapsamda hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatların yapılması önem kazanıyor.

Antika Eşya Taşıma

Antika Taşımacılığı için sigortalı taşıma ve profesyonel ambalajalam yapan şirketimizin personelleri de konuda uzmandır. Taşıma için gönderdiğimiz personellerin tamamı profesyoneldir. Türkiye geneli antika eşyaların taşınması paketlenmesi ve yeni adreslerine teslimatı şirketimizce yapılmaktadır. Süreç ne olursa olsun biz sizin için en iyisini yapmaya hazırız. Gerekli durumlarda özel ambalaj sistemimizin yanı sıra sandıklama hizmeti de sunuyoruz.

Hassas taşımacılık konusunda uzman olan şirketimizin sayısız deneyimi mevcuttur.
Antika eşyalar dünya üzerinde nadir olarak rastlanan değerli eşyalar arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu eşyaların taşınması işlemi de çok hassas bir süreci içeriyor. Elbette ki antika taşıma söz konusu olduğunda ilk akla güvenli bir taşıma işleminin varlığı geliyor. Bundan dolayı çoğu antika sahibi antika eşyalarını özel olarak sigortalıyor.

Antika Nakliyat Firması

antika taşımacılığı
Antika Taşımacığı


Ülkemizde antika nakliyesi alanında iddialı bir konumda bulunan firmamız; uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde bu hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Antika eşyaların taşınması hususunda tüm donanımlara sahip olan firmamız; güvenli bir taşıma işleminin merkezi konumunda yer alıyor. Bütün bu özellikleri firmamızın sektörde öncü firmalar arasında yer almasını mümkün kılıyor.

Sigortalı Antika Taşımacılığı

Eşyalarınızın taşınacağı yeri bize bildirmeniz yeterli. Firmamızın sizin için yönlendireceği ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı belirlenir. Önceden keşfi yapılan eşyaların taşıma koşulları ile ambalajlama ve paketleme sistemleri de garanti altına alınır. Çoğu sanat eseri taşımacılığı için belirlediğimiz ambalaj malzemelerinin üretimiz günler alabilir. En iyi antika taşımacılığı firması olarak İstanbul da hizmete hazırız.

7/24 Kesintisiz İletişim
Hemen Ara