Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı ve ambalajı ile İstanbul içinde ve çevresinde size en iyi hizmeti sunacağımıza emin olun. Sanat eseri nakliyesi esnasında aldığımız büyük ve geniş çaplı önlemlerimiz ile içinizi ferahlatacak sonuçlar sunuyoruz. Sektöre en iyi nakliye şirketi olarak adını kazımış olan şirketimizden alacağınız bütün hizmetler garanti altındadır. Değerli müşterilerimiz sanat eserleri ve antika nakliyat için bizimle istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Yapacağınız nakliye işinde öncesinde ücretsiz olarak gelip eşyaları yerinde görecek ve ona göre net fiyat çalışması yapacağız.

Antika Nakliyat Firması

Antika nakliyat firması olarak bu hizmet konusunda büyük birikim ve tecrübeye sahibiz. Eşyalarınızı taşımadan önce kesinlikle ön keşif yapıyoruz. Bu sayede antikalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini kararlaştırıyor ve ona göre adım atıyoruz. Sizin için belirleyeceğimiz taşıma ve ambalajlama sistemi mükemmel sonuçlar doğuracaktır. Tam kadro ve profesyonel çalışma prensibimizle mükemmel işçilik çıkarıyoruz.

Hassas taşımacılık konusunda uzman olan şirketimizin sayısız deneyimi mevcuttur.
Antika eşyalar dünya üzerinde nadir olarak rastlanan değerli eşyalar arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu eşyaların taşınması işlemi de çok hassas bir süreci içeriyor. Elbette ki antika taşıma söz konusu olduğunda ilk akla güvenli bir taşıma işleminin varlığı geliyor. Bundan dolayı çoğu antika sahibi antika eşyalarını özel olarak sigortalıyor.

Antika Taşımacılığı İstanbul


Ülkemizde antika nakliyesi alanında iddialı bir konumda bulunan firmamız; uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde bu hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Antika eşyaların taşınması hususunda tüm donanımlara sahip olan firmamız; güvenli bir taşıma işleminin merkezi konumunda yer alıyor. Bütün bu özellikleri firmamızın sektörde öncü firmalar arasında yer almasını mümkün kılıyor.

Sigortalı Antika Taşımacılığı

Eşyalarınızın taşınacağı yeri bize bildirmeniz yeterli. Firmamızın sizin için yönlendireceği ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı belirlenir. Önceden keşfi yapılan eşyaların taşıma koşulları ile ambalajlama ve paketleme sistemleri de garanti altına alınır. Çoğu sanat eseri taşımacılığı için belirlediğimiz ambalaj malzemelerinin üretimiz günler alabilir. En iyi antika taşımacılığı firması olarak İstanbul da hizmete hazırız.