Asansörlü Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat hizmetimizle artık imkansız kat ve yerlere eşyalarınızı taşımanız ok kolay. Kiralık Asansör İstanbul içerisinde ve çevresinde mevcuttur. Asansörlü Taşıma için bizi aramanız yeterli. Kiralık asansör fiyatları bakımından ekonomik ücretlendirmeler uyguluyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetimizi dışardan asansör ile birleştirerek mükemmel sonuçlarla hizmet sunuyoruz. Yük taşıma artık çok kolay. Taşımacılık hizmetimiz nasıl sonuçlanacak diye düşünmenize gerek kalmadı. Teknik donanım açısından en iyi nakliye şirketi olarak hizmete hazırız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizle bina asansörü ve merdiveni kullanmadan eşyalarınızı pratik ve sorunsuz bir şekilde dairenize çıkarıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile ev taşıma ve iş yeri taşıma hizmetinizi asansörle birleştirerek çok kolay ve rahat bir hale getiriyoruz. Bizim için önemli olan en iyi imkanları kullanarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sorunsuz ve profesyonel sonuçlar çıkarmaktır. Taşınma için öncesinde gönderdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde bina çevresi ve koşulları incelenerek asansör kurulumuna müsaitliği hesaplanır. Bu sayede taşıma günü sorunsuz bir kurulum gerçekleştirilir.

Asansör Kiralama Fiyatları

Asansör kiralama fiyatlarımız ekonomik ölçülerdedir. Asansörlü Nakliyat fiyatları hesaplanırken eşya taşıma işleminin olacağı kat oranları mesafe ve eşya miktarı hesaplanmaktadır. Özellikle evden eve nakliyat hizmeti için dışardan kurulan asansörün iyi bir biçimde çalışabilmesi için gerekli durumlarda pimapen pencelerin orta çıtaları çıkarılmakta ve taşınmandan sonra tekrar yerine monte edilmektedir. Eşyalar taşınmadan önce taşımaya hazır hale getirilir. Ambalaj ve paketleme işlemleri profesyonel kadrolarımızca en iyi şekilde yapılmaktadır. Bu işlemler doğrultusunda amaç hiç bir problem ve sıkıntı oluşturmadan şartlar ne kadar ağır olursa olsun yeni adresinize yerleşmenizdir. İyi bir nakliye hizmeti için bütün birikim ve ekipmanlara sahip olan firmamız en iyi sonuçları verecek sonuçlar vermektedir.

Asansörlü Nakliyat Ne Zaman Kullanılır

Kiralık Asansör İstanbul

Asansörlü nakliyat hizmeti için şartların uygun olması gerekir. Şartların başında binaya asansörün yanaşa bilmesi eğim ve sokağa araç girişi için rahatlıkları vardır. Özellikle kiralık asansör İstanbul içerisinde sıkıntı oluşturabilmektedir. Çok dar sokaklar ve bina etrafını çevreleyen büyük ağaçlar bazen asansör kurulumuna engel olmaktadır. Bunların dışında asansör kurulumuna engel teşkil edecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Çoğu binanın merdivenleri dar ve yük asansörleri bulunmamaktadır. Bu tip yerlerde nakliye hizmetini asansörle sunmak hem bizim hem de müşterilerimizin rahatı için çok iyi bir üründür.

Ev Taşıma Asansörü İstanbul

Ev taşıma asansörü İstanbul merkezli olarak sunulmaktadır. Dışardan kurulumunu uzman ve yetki belgesi sahibi olan operatörlerimiz gerçekleştirmektedir. Kurulum yapılırken teraziye alınmaktadır. Asansörlerimiz aynı zamanda son model olup tehlike anlarında otomatik kapanma moduna geçmektedir. Kiralık yük asansörü sistemimiz sayesinde en ağır yükleriniz dahi sorunsuz olarak taşınmaktadır.

Hızlı İletişim