Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü nakliyat
Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü evden eve Nakliyat ile ev taşıma ile kiralık asansör hizmetimi alın. Çünkü en iyi asansörlere sahibiz. Bununla beraber Kiralık yük taşıma asansörü ile kolay taşının. Yüksek katlara taşınmalarınız artık kabus olmaktan çıkıyor. En zor işlerinizi bile sahip olduğumuz teknoloji sayesinde en kolay ve basit hale getiriyoruz. Kiralık Asansör İstanbul. Fakat bunu yaparken binanızın konumu ve asansör kurulumuna müsait olması da son derece önemlidir. Çünkü bazen yolu kapatma ya da bine giriş çıkışlarına engel olma durumlarımız olabiliyor. Asansörlü evden eve nakliyat için kullandığımız ürünü yurtdışından özel olarak getirttik. Son derece güvenilir ve sağlıklıdır. Kiralık asansör fiyatları açısından hem uygun hem de ev taşıma konusunda sorunsuz hizmet sunabilen bir firmayız. Eşyalarınızı taşımak için bizi aramanız yeterli. Biz her şart ve ortama ayak uydurabiliyoruz. Bilgi birikim ve teknolojiye sahibiz.

Asansörlü Nakliyat İstanbul

Asansörlü Evden Eve Nakliyat İstanbul Eşya taşıma hizmetimizin kalitesi ve profesyonelliği defalarca kez kanıtlanmıştır. Bütün taşıma ve paketleme yöntemlerinin en iyisini kullanıyoruz. Bununla birlikte taşımaya müsait olmayan bine ortamlarına asansör hizmetini de sunuyoruz. Artık komşularınız ya da bine yöneticileri asansörü kullandığınız için size laf edemeyecek. Ya da merdivenden taşınması riskli olan hassas eşyalarınızın da taşınmasını kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınızı taşımayı kolaytırıyoruz. Bununla beraber profesyonel olarak taşıyoruz. Çünkü biz evden eve nakliyat sektörünün en iyisiyiz. Siz taşınması gereken eşyalarınızın olduğunu bize bildirin biz de en iyisini yapalım. Bununla birlikte en iyi hizmeti alacağınızı garanti edelim. Firmamızın kendine ait modüler asansörleri mevcut. Fakat bunları her yere kurmamız mümkün değil. Öncesinde bizi arayarak yer ayırtmanız gerekmektedir. Daha sonra firmamız size söz verilen saat ve tarihte hizmetinizde olacaktır.

Özellikle İstanbul içerisinde dışardan asansör kurulumuna ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle firmamızın burada 14 modüler asansörü bulunmaktadır. Bu asansörlerimiz farklı boyutlarda ve yük taşıma kapasitesine sahiptirler. İhtiyacınız doğrultusunda ve işinize en uygun olanı gönderiyoruz. Siz bizi arayarak taşınacağınız katları söylerseniz biz bütün hazırlığımızı yapıyoruz. Firmamız İstanbul içerisindeki ücretsiz ekspertiz hizmeti ile bulunduğunuz her yerde anında hizmetinize geliyor. Öncesinde keşif yaparak taşınma maliyetinizi çıkarıyoruz. Bununla beraber de eşyaların nasıl taşınacağını söylüyoruz. Aynı zamanda taşınma ile alakalı net fiyat çıkarıyoruz.

Kiralık Asansör Fiyatları

Asansör kiralama fiyatlarımız için sık sorular almaktayız. Fakat fiyatlandırma yaparken bir çok şey bunu etkiler. Çünkü biz nakliye fiyatını verirken asansörün ücretini farklı tutmuyoruz. Firmamız kiralık asansör değil kendine ait asansörleri kullanmaktadır. Kiralık Asansör Bu nedenle çok da farklı bir şey ortaya çıkmayacaktır. Bu hizmet hem sizin hem de bizim için işi kolaylaştırıcıdır. Tabi unun için kurulum ve şartlarında uygun olması gerekmektedir.

  • Asansör Fiyatını Etkileyen Durumlar:

Kurulacağı Katın Yüksekliği

Eşya Miktarı

  • Asansörler Kiralama İçin Fiyatlar:

1.Kat: 350 TL

2. Kat: 400 TL

3. Kat: 450 TL

4. Kat: 500 TL

5. Kat: 550 TL

6. Kat: 600 TL

7. Kat: 650 TL

8. Kat: 700 TL

Fiyatlandırma çalışması örnektir. Tabi yerinde keşif yapmak. Yani nakliyat + Asansör kurulumu için tek fiyat çıkacaktır. Yukarıda saydığımız kurulum için ortalama maliyet fiyatlarıdır. Fakat ekstra bir kaç şey fiyatı değiştirebilir.

Asansörlü Nakliyat İstanbul

Asansörlü Nakliyat fiyatlarımız ekonomiktir. İlk önce bina ve çevresinin uygunluğu kontrol edilmelidir. Bina ve çevresinin asansör kurulumuna engel durumları varsa zaten kurulamaz. Bunlar bina etrafındaki ağaç, komşu bina, ve coğrafi şartlar olabilir. Bunlara bakıldıktan sonra asansör platformun terazi dengesi sağlanır. Bunu bağlı olduğu aracın altında bulunan ahtapot bacaklar sayesinde yapmaktayız. Daha sonra eşyaların daire içine alınacak yerinin hazırlanması gerekir. Kolları uzatılan asansörün daire bağlantısına sabitlenmesi yapılır. Sabitleme ile birlikte teknik ekibimiz sökülmesi gereken pencere ya da kapı dişlilerini zarar vermeden söker. Eşya taşıma bittikten sonra pencere ya da kapıparçaları tekrar yerlerine takılır.

Ev taşıma asansörü İstanbul içerisinde yoğun olarak sunulmaktadır. Fakat bunun nedeni en eski şehirlerimizden olan İstanbul’un bir çok binasında taşıma ve yük asansörü değil normal insan asansörü bile yok. Aynı zamanda bunların çok büyük bölümü en eski ve güzel semtlerimizde bulunuyor. Çünkü buradaki eşyaların taşınması için bu hizmetin kullanılması artık neredeyse zorunlu bir hal almıştır. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmetimizi tüm Türkiye’ye sunabilecek nitelikteyiz. Asansör kurulumunu firmamızın uzman personelleri sağlıyor. Asansör işimizi kolaylaştırıyor. Fakat bazen de tehlikeli durumlar oluşturabilir. Bu nedenle bunu uzman personellerin kurması gerekir. Asansör kurulumunu bilen kişilerin olması zorunludur. Fakat sadece asansör kurulumu değil, aynı zamanda eşyaların taşınmasını da uzman personeller sağlamalıdır.

Asansör Kirası Ne Kadar ?

Eşyalarınızın taşınacağı kat durumu ve eşya miktarı ile hesaplanır.

Asansörlü Nakliyat Sağlıklı Mı ?

Son derece güvenilir ve sağlıklı bir taşıma sistemidir.

Evden eve Nakliyat kaç TL ?

Evden eve nakliyat fiyatlarımız bütçenizi zorlamayacak durumda ve ekonomiktir.