Bağdat Caddesi NO: 148 Şaşkın Bakkal İstanbul

  Asansörlü Nakliyat

  Anasayfa » Asansörlü Nakliyat

  Asansörlü Nakliyat ile yüksek katlara taşınmalarınız artık kabus olmaktan çıkıyor. En zor işlerinizi bile sahip olduğumuz tenoloji sayesinde en kolay ve basit hale getiriyoruz. Kiralık Asansör İstanbul İçerisinde her sokağa temin edilebilir. Fakat bunu yaparken binanızın konumu ve asansör kurulumuna müsatitliği de son derece önemlidir. Bazen yolu kapatma ya da bine giriş çıkışlarına engel olma durumlarımız olabiliyor. Asansörlü evden eve nakliyat için kullandığımız ürünü yurtdışından özel olarak getirttik. Son derece güvenilir ve sağlıklıdır. Kiralık asansör fiyatları açısından hem uygun hem de ev taşıma konusunda sorunsuz hizmet sunabilen bir firmayız. Eşyalarınızı taşımak için bizi aramanız yeterli. Biz her şart ve ortama ayak uydurabilecek bilgi birikim ve teknolojiye sahibiz.

  Asansörlü Nakliyat İstanbul

  Asansörlü Nakliyat İstanbul Eşya taşıma hizmetimizin kalitesi ve profesyonelliği defalarca kez kanıtlanmıştır. Aklınıza gelebilecek bütün taşıma ve paketleme yöntemlerinin en iyisini kullanıyoruz. Bununla birlikte taşımaya müsait olmayan bine ortamlarına asansör hizmetini de sunuyoruz. Artık komşularınız ya da bine yöneticileri asansörü kullandığınız için size laf edemeyecek. Ya da merdivenden taşınması riskli olan hassas eşyalarınızın da taşınmasını kolaylaştırıyoruz.

  Kiralık Asansör

  Asansör kiralama fiyatlarımız için sık sorular almaktayız. Fiyatlandırma yaparken bunu etkileyen bir çok neden olabilir. Biz nakliye fiyatını verirken asansörün ücretini farklı tutmuyoruz. Firmamız kiralık asansör değil kendine ait asansörleri kullanmaktadır. Kiralık Asansör Bu nedenle çok da farklı bir şey ortaya çıkmayacaktır. Bu hizmet hem sizin hem de bizim için işi kolaylaştırıcıdır. Tabi unun için kurulum ve şartlarında uygun olması gerekmektedir.

  • Asansör Fiyatını Etkileyen Durumlar:

  Kurulacağı Katın Yüksekliği

  Eşya Miktarı

  • Asansörler Kiralama İçin Fiyatlar:

  1.Kat: 350 TL

  2. Kat: 400 TL

  3. Kat: 450 TL

  4. Kat: 500 TL

  5. Kat: 550 TL

  6. Kat: 600 TL

  7. Kat: 650 TL

  8. Kat: 700 TL

  Fiyatlandırma bu şekilde yapılabilir. Tabi yerinde keşif yapmak ve aynı zamanda yapılacak olan nakliye hizmeti içerisinde bu işlemler bir biri içerisinde tamamlanabilir. Yani nakliyat + Asansör kurulumu için tek fiyat çıkacaktır. Yukarıda saydığımız kurulum için ortalama maliyet fiyatlarıdır.

  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  Asansörlü Nakliyat fiyatlarımız ekonomiktir. İlk önce bina ve çevresinin uygunluğu kontrol edilmelidir. Bina ve çevresinin asansör kurulumuna engel durumları varsa zaten kurulamaz. Bunlar bina etrafındaki ağaç, komşu bina, ve coğrafi şartlar olabilir. Bunlara bakıldıktan sonra asansör platformun terazi dengesi sağlanır. Bunu bağlı olduğu aracın altında bulunan ahtapot bacaklar sayesinde yapmaktayız. Daha sonra eşyaların daire içine alınacak yerinin hazırlanması gerekir. Kolları uzatılan asansörün daire bağlantısına sabitlenmesi yapılır. Sabitleme ile birlikte teknik ekibimiz sökülmesi gereken pencere ya da kapı dişlilerini zarar vermeden söker. Eşya taşıma bittikten sonra pencere ya da kapıparçaları tekrar yerlerine takılır.

  Ev Taşıma Asansörü İstanbul

  Ev taşıma asansörü İstanbul içerisinde yoğun olarak sunulmaktadır. Bunun nedeni en eski şehirlerimizden olan İstanbul’un bir çok binasında taşıma ve yük asansörü değil normal insan asansörü bile yok. Aynı zamanda bunların çok büyük bölümü en eski ve güzel semtlerimizde bulunuyor. Buradaki eşyaların taşınması için bu hizmetin kullanılması artık neredeyse zorunlu bir hal almıştır. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmetimizi tüm Türkiye’ye sunabilecek nitelikteyiz.

  Asansör Kirası Ne Kadar ?

  Eşyalarınızın taşınacağı kat durumu ve eşya miktarı ile hesaplanır.

  Asansörlü Nakliyat Sağlıklı Mı ?

  Son derece güvenilir ve sağlıklı bir taşıma sistemidir.

  Evden eve Nakliyat kaç TL ?

  Evden eve nakliyat fiyatlarımız bütçenizi zorlamayacak durumda ve ekonomiktir.

  7/24 Kesintisiz İletişim