Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nakliyatevdeneve/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Avcılar Evden Eve Nakliyat İşinizi Şansa Bırakmadan Taşının

Avcılar Taşımacılık

Anasayfa » Avcılar Taşımacılık

Avcılar evden eve nakliyat şirketi olarak eşya taşımacılığı için sizlere elimizden gelenin en iyisini yapacğaımızın garantisini veriyoruz. Firmamız çok geniş bir geçmişe ve aynı şekilde referans listesine sahiptir. Bizimle anlaştığınız zaman içiniz rahat olabilir. Çünkü biz bir nakliyat hizmeti için gerekli olan bütün döküman ve verilere sahibiz. İşimiz sadece eşya taşımacılığı değil aynı zamanda taşınınan eşyanın hasarsız olarak taşınması ve tekrar kurulması hizmetidir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile avcılar ilçesinde yoğun olarak hizmet sunuyoruz. Ekiplerimizin her bir personeli kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Özellikle marangozlarımız sertifika sahibi kişilerden oluşuyor. Her tülü mobilyanın sökümü ve tekrar kurulumu konusunda marangozlarımız en iyisini yapabilecek niteliktedirler.

Avcılar nakliyat fiyatları

Avcılar nakliyat Eşyalarınızın en iyi biçimde ve net sonuçlar elde edebilecek şekilde taşınabilmesi için sistemli bir şekilde ve en iyi şekilde taşıyoruz. firmamız çalışanlarının tamamı işlerinin en iyisi olanlar arasından seçilmekte ve en az beş yıl tecrübesi olan kişilerden oluşmaktadır. Firma çalışanlarımız sabit kadrolu olup kesinlikle sağdan soldan toplama değildir.

Sigortalı Pratik Ev Taşıma

Eşyalarınızı taşımadan önce kesinlikle geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Ev ya da ofis eşyalarınızın tamamını taşınmadan önce darbe ve hasarlara karşı olarak en iyi malzemelerle paketliyor ve taşımaya hazır hale getiriyoruz. Kullandığımız ambalajlama malzemelerimiz kesinlikle çağımızın en iyileridir. Fakat yaptığımız çalışmalarda oluşabilecek hasarlara karşı eşyaları güvence altına almak için geniş kapsamlı olarak sigortalama işlemleri yapıyoruz.

Taşınma öncesi şirketimizin uzman personeli olan eksperimiz ücretsiz olarak gelip yerinde eşyalarınızın keşfini yapmaktadır. Keşif esnasında personelimiz işin nasıl yapılacağı işlemlerin nasıl ilerleyeceği konularında sizlere hizmet sunmaktadır. Açık ve net bilgiler vererek sürecin ilerlemesini ve iyi bir noktaya gelmesini sağlıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en iyisi biziz.

Avcılar evden nakliyat

Avcılar Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat olarak sadece ev eşyası taşımıyoruz. aynı zamanda ofis taşıma hizmeti de sunuyoruz. Ofis eşyalarınızı sizin için taşıyor ve en iyi biçimde kurulumunu yaparak teslime diyoruz. Ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri konusunda isteklerinize kesinlikle karşılık verebilecek nitelikte ekip ve ekipmanlara sahibiz.

7/24 Kesintisiz İletişim

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nakliyatevdeneve/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2652
Hemen Ara