En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Evden Eve Nakliyat için içinizi ferahlatacak ev taşıma hizmeti sunabilme yeteneğine sahip olan ve nakliyat firmaları için yol gösterici olan firmanız hizmetinizde. Gerek çalışanlarımızın disiplin ve profesyonelliği gerekse de firma olarak birikim ve tecrübemiz işimizin her saniyesine yansımaktadır. Hakkaniyetli bir hizmet sunabilmek için hem fiyat bakımından hem de hizmet bakımında iki tarafı da zor durumda bırakmayacak bir ortalama almaktayız. Evden eve nakliyat ile nakliye sektörünün alt bağlantılarını lütfen karıştırmayınız. İkisi arasında çok büyük farklar vardır. Ev Taşıma işinde siz kurulu düzeni olan ve insanların özel alanlarından oluşan bir yerde hizmet veriyorsunuz. Bu nedenle işin içine sadece ticaret değil aynı zamanda: sosyal, ekonomik, manevi ve kültürel durumlar da girmektedir. Bu bazda düşünülüp hareket edildiği taktirde gerçek manasında bir hizmet sunulması ancak mümkün olabilir.

En İyi Nakliyat Firması Olmak Emek İster

En iyi nakliyat firması olmak için çok büyük emekler sarf ettik. Bunu yapmak için bütün gücümüzle ve çalışanlarımızın tamamı ile maddi manevi zamanımızı vererek çalıştık. Evden eve nakliye sektöründe emek ve çalışmanın birleşimi ve bunun da üzerine geçmişten gelen iş deneyimleri sayesinde en iyisini sunabiliyoruz. Daha bir kaç gün önce kurulan ve herhangi bir geçmişe sahip olmayan firmalardan nasıl bir hizmet alabilirsiniz ki. İşinde pişmek kendini ve işini geliştirmek emek ve zaman ister. Ayrıca bunlara tabi ki iş deneyimi de eklenmelidir. Araştırma yaptığınızda bizim geçmiş bakımından nasıl derin bir yapıya sahip olduğumuzu görürsünüz. Bir çok firmanın kuruluşundan eski olan müşteri yorumlarımız bulunmaktadır. İnanılmaz derecede çok sayıda olan nakliye şirketleriyle yaptığımız araştırmalar sonunda bir çoğunun değil yetki belgesi araçlarının dahi olmadığını görüyoruz. Özellikle internet siteleri üzerinden kurulan platformlar sayesinde hırsızlar bile kendini firma olarak gösterebiliyor. Aslında baktığımız zaman müşterilerin işi bizden daha zor gibi görünüyor. Araştırmaları sonucunda iyi bir firma ile karşılaşma olasılıkları çok düşük halde. Hem paranızı verip hem de işin rezilliğini çekme olasılığınız çok yüksek. Bu dediklerimizi gerçekten ciddi araştırmalar yaptıktan sonra anladık.

En iyisini seçin ve özellikle evden eve nakliyat hizmeti için İstanbul ve çevresinde markanın en büyüğü ile çalışın. Sorunsuz bir hizmet sunabilmek için mesleğine büyük önem gösteren ve işinde pişmiş nakliyeci ile seçim yapın. Dede ve baba meslekleri ile yoğrulmuş ve aynı zamanda esnaf bilinciyle büyümüş kişilerden hizmet almak sizce de en doğrusu değil midir? Biz işimizi neredeyse yüz yıldır yapıyoruz. Nakliyat firmaları içerisinde bizim kadar büyük bir geçmişe ve birikime sahip olan başka şirket göremezsiniz. Geçmişimizle övünüyor geleceğimiz için planlar yapıyor ve içinde bulunduğumuz anı da en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Taşımacılık çok gizemli bir iş değil. Takırtı ve kafa karıştırıcı bir iş değil. Belirli kurallar ve planlamalar ile birlikte çalışanların profesyonelliği sonucu en iyisine kavuşabilirsiniz. En iyisini bulmaktan başka şansınız olmadığına emin olun.

Ev Taşıma Covit-19 Uygulamaları

Biz bu hizmeti verirken özellikle ev taşıma için diyoruz: covit-19 kurallarına uygun hizmet sunmaktadır. Ticari çıkar mı sağlık mı diye soru sorduğunuzda tabi ki kesinlikle her şeyden önce sağlık diye net bir cevap alacaksınız. Nakliye esnasında sağlığı en üst düzeyde koruyabilmek ve garanti altına alabilmek için yaptıklarımız ciddi ve önemlidir. Öncelikle çalışanlarımızı bu konu hakkında bilgilendiriyoruz. Bilgilendirme işini profesyonel kişilerden destek ve eğitimler alarak yapıyoruz. Sonuçta yaptığımız işte eşyaya temas oranı çok yüksektir. Bu nedenle bütün çalışanlarımızın ve sizin sağlığınız için karşılıklı hes kodu istiyoruz. Bu kod sayesinde hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlık durumlarına bakıyor ve önlemler alıyoruz.

Temiz Malzemeler ve Ambalaj

Eşyaları taşımadan önce ambalajlamamız gerektiğini hepiniz biliyorsunuz. Bu ilk aşmalardan biridir. Aslında bunun öncesinde araçlarımızda bulunan dezenfektanlar ile çalışanlarımız ellerini dezenfekte etmektedir. Sonrasında eldivenlerini temiz ve düzenli olarak takıyorlar. Bu işlemi yaptıktan sonra maskeleri de kurallarına uygun olarak takıyorlar. Sonrasında en önemli kısım ambalajlamaya geçiyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken iki nokta var: Birincisi malzemenin sıfır ve temizlik hassasiyetlerine uygun olmasıdır. İkincisi ise; eşyaların taşınma sırasında sürtünme ve çarpmaları engelleyecek bir malzeme ile kaplanmasıdır. Biz bu ikisini de aynı anda yapabilecek tam manası ve kullanımı ile profesyonel çeşitli ürünler kullanıyoruz.

Neden En İyi Ekipler Olmalı?

Siz eşyalarınızı severek ve ödeme yaparak alıyorsunuz. Biz bunu çok iyi bir şekilde biliyoruz. Eşyaların güzelce paketlenmesi ve hasar almadan taşınması için biz en iyisini yapıyoruz. Siz nerde ne zaman isterseniz isteyin biz sizin için çalışacağız ve elimizden geleni yapacağız. Alkışlanacak titizlik ve profesyonellikle hizmet sunduğumuz için kendimiz ve firmamızla gurur duyuyoruz. Siz ne zaman isterseniz biz o zaman hizmet için yanınızdayız. Eşyalarınız sizin için değerlidir. Büyüklerimizin dediği gibi “mal canın yongasıdır.” biz bunun ne anlama geldiğini çok net biliyoruz. İşini en iyi seven firmadan en kurumsal hizmeti al ki yarın öbür gün başın ağrımasın. Verdiğin para karşılığında aldığın hizmet içini rahatlatmıyorsa canının sıkılacağı kesindir. Öyleyse neden paranı gereksiz yere işini bilmeyen ve değer vermeyen insanlara harcayasın ki? Önce bu soruyu kendine sormalısın ve kesinlikle net bir cevabını kafanda oluşturabilmelisin. Girdim en üstte çıkan firma en iyisidir dedim ve aradım ile arayışın son bulmamalı.

Halen İlkel Şekilde Hizmet Verenler Var

Nakliyat firmaları arasında halen ilkel şartlarda ve ürünlerle hizmet veren şirketler var. Toz toplayan battaniye ve deterjan varilleri ile çalışanlar var. Bu iki ürün de tamamı ile tabiri doğruysa pislik ve toz toplayan kötü ürünlerdir. Siz de taktir ederseniz: defalarca kullanılan ve temizlenmesi imkansız olan bu malzemeler eşyalar için tam bir bakteri yuvasına dönüşüyor. Biz bu iki ürünü yaklaşık 30 yıl önce kullanıyordur. Bunları halen kullanma cesaretini gösteren kendini bilmez adına firma bile denmeyecek yerler var. Siz eşyalarınızı ve sağlığınızı düşünüyorsanız bu tarz yerlerden olabildiğince uzak durmak zorundasınız.

Evini Kurmana Yardım Edelim

Evet evini yeni yerine kurmana yardım edelim. Bunun için ücret dahi istemiyoruz. Yeni bir eve taşındığın zaman biz evini kurman için sonuna kadar yanındayız. Eşyalarını kurman ve yerleştirmen için elimizden geleni yapıyor ve enerjimizin son damlasına kadar çalışıyoruz. Çalışmalarımız sizi mutlu edecek şekilde ve profesyonelliktedir. Buna kesinlikle emin olabilirsiniz. Belirlenen zaman dilimi içerisinde eşyaların taşınması ve kurulması önemlidir. İnsanlar taşındıktan sonra yeni evlerine yerleşince zaman kaybetmeden hemen düzenlerini oturtmak isterler. Burada işin büyük kısmını halledecek olan nakliyat şirketine çok iş düşer. Bunun etkili ve sorunsuz bir biçimde sonuçlanmasını sağlayacak olan şirketin de işinde en iyisi olması gerekir. Bu konuda kesinlikle size sunacağımız öneri işinizi vereceğiniz kişileri seçerken çok dikkatli olun.

Dikkatli Seçim Yap Memnun Kal

Aradığımız ister alışveriş isterse de hizmet sektörü olsun. Herkesi amacı verdiği paranın karşılığında güzel ve sağlıklı bir hizmet alabilmektir. Bunu yaparken amacımız hem ekonomik olsun hem de en iyisi osundur. Özellikle taşımacılık sektörünün en ağırı olan nakliyat ve evden eve için bundan seçmek çok zor görünüyor. Çünkü insanlar bunu nasıl seçeceğini ve doğru olanı nasıl bulacağını bilmiyor. Bu da onların elinde değil. İnternet ortamı öyle bir ortam ki en kötüyü en iyi olarak tanıtabilir ve en iyiyi de en kötü olarak gösterebilirler. Sizce böyle bi durumda nasıl bir önlem alarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz? Böyle şeylere dikkat edin ki paranız çöpe gitmesin siz de üzülmeyin. Arkadaşlarınızdan duyduklarınız ve sağda solda konuşulanlarla işinizi bitireceğinizi sanıyorsanız çok büyük yanılgıya düşebilirsiniz.