Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları aslında taşınmayı planlayan herkesin kafasındaki soru işaretidir. Nakliyat ücretleri hakkında net bir bilgi almak için herkes araştırma yapmaktadır. Fakat araştırmaların sonuçları taşınma günü değişebiliyor. Bu nedenle nakliye fiyatı alırken anlaşmaya çalıştığınız firmanın kurumsallığından emin olun. Herkesin onca zahmete katlanıp evi adına almış olduğu eşyalar oldukça önem arz etmektedir. Taşınma işlemlerini de bundan dolayı en güvenilir yol ile halledilmelidir. Taşınma işlemlerinize başlamadan önce evden eve nakliyat fiyatları hakkında araştırma yapmadan işe başlamayınız. Aynı zamanda birçok firma arasından seçim şansına sahip olmaktasınız.

Eşyalarınızı zarar görmemesi adına uzman ekibimizle birlikte paketleme yöntemi ile taşınmasını sağlamaktayız. Eşyalarınız sadece paketlenmekle kalmamaktadır. Taşınma sürecinin ardından paketlenen eşyalarınız aynı özende açılmaktadır. Fakat tüm bunlar haliyle fiyatlara da yansımaktadır. Bu konuda ofislerimizde siz müşterilerimize sunulan avantajlı teklifleri değerlendirmeniz de fayda olacaktır.

Genel Anlamda Tahmini Taşınma Ücretleri

DEğerli müşterilerimiz net bir evden eve nakliyat fiyatı için kesinlikle öncesinden ekspertiz istemeniz gerekmektedir. Nakliye ücretleri tahmin değil analiz ve keşifle netleşir. Yine de biz sizin için tahmini ve asgari olabilecek nakliyat fiyatlarını aşağıya listeleyeceğiz.

Tahmini Nakliye Ücretleri

Aynı Yaka İçi:

1+1 Nakliyat Fiyatı: 1500

2+1 Nakliyat Fiyatı: 1800

3+1 Nakliyat Fiyatı: 2200

Bunların Dışında taşınacak eşyanın sigorta bedeli, kat oranları, antika, para kasası, piyano, sanat eserleri gibi eşyalar da fiyatları etkiler.

Farklı Yakalar için Fiyat:

1+1 Nakliyat Fiyatı: 1800

2+1 Nakliyat Fiyatı: 2100

3+1 Nakliyat Fiyatı: 2600

Pandemi Covit-19 Sürecinde Fiyatlara Dikkat!!

Bu süreçte aslında fiyatların artmasına neden olan etkenler var. Bunları listeleyecek olursak:

  • Hijyenik Ambalaj
  • Dezenfekte Araçlar
  • Sabit Personel Hes kodlu
  • Personel ÜCretli Test
  • Sıfır Kullanılmamış Malzeme

Bunlar fiyatı etkilemektedir. Hepimiz sağlığın her şeyin başında geldiğini biliyoruz. Özellikle bu süreçte nakliyat fiyatları alırken bu konulara çok dikkat etmelisiniz. Ucuz etin yahnisi olmaz. Keşif ve sözleşmesiz aldığını fiyatlara lütfen itibar etmeyiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Değişkenlik Süreci

Evden eve nakliyat fiyatları Çoğu kişi eşyaları taşınırken yanından ayrılmak istememektedir. Bu sürecin en önemli nedeni ise eşyaların kaybolma riski taşıdığıdır. Eşyalarınız taşınmadan önce kontrol edilmekte, taşınma açısından risk taşıyan eşyalarınız hakkında siz değerli müşterilerimize önceden bilgilendirme yapılmaktadır. Bu durumda doğabilecek sorunlara en baştan önlem almak kalitemizi bir kat daha artırmaktadır. Aynı zamanda konforlu ofislerde her cebe uygun evden eve nakliyat fiyatları bulunmaktadır.

Ofisimizde bizleri ziyaret ederek fiyat konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Nakliyat ekibimiz olarak bütçe açısından taşınma işlemleri sürecinin sizleri zorladığını da göz ardı etmemekteyiz. Bu süreçte olabildiğince sizlerin yanında olmaktayız. Eşyalarınız ile ilgili gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra fiyat konusuna geçmekteyiz. Her iki taraf içinde uygun olan şartlar sağlandığında taşıma işlemi için fiyat aralığı belirlenmektedir. Bu aralığı belirlerken siz müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Sunulan Alternatifler

Nakliyat kapsamında ansızın taşınması gereken eşyalarınız uzman ekibimizle kolayca taşınsın. Verilmiş olan randevu saatine istisna durumlar haricinde her daim uyum sağlamaya özen gösterilmektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti adına siz dilerseniz eşyalarınıza sigortalı nakliyat hizmeti de sunulmaktadır. Bizler nakliye firmaları olarak fiyat kapsamında size sigortalı eşya taşıma teklifini de sunmaktayız. Fakat bu durumda evden eve nakliyat fiyatları bazında da bazı değişiklikler olabilmektedir. Her koşulda eşyalarım sigorta kapsamında taşınsın diyorsanız içinizin bir kez daha rahat etmesi adına uygun fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar (1)