Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti için bizimle İstanbul içi ya da Türkiye geneli şehirler arası olarak çalışabilirsiniz. Evden eve nakliyat: bir evde bulunan bütün eşyaların alınarak başka bir eve taşınması işlemine denir. Bunun sektörel tanımı ise şudur: eşyaların sökülüp, kurulması, sigortası, ambalajlanması ve tekrar anahtar teslimi olarak kurulmasına denir. Tanımlama olarak da bir birinden farklı görülme sebebi işin içine hizmet sektörünün girerek işi profesyonelliğe dökmesinden kaynaklanmaktadır. Burada tanımlarda da açıkça görülen farklardan da anlayacağımız gibi, eşyaların taşınması ve kurulmasında özen ve profesyonellik gerekmektedir.

Türkler İçin Evden Eve Nakliyat Geçmişi

Bizim tarihi geçmişimize baktığımız zaman belirli bir döneme kadar göçebe şeklinde hayat yaşadık. Bu durum yerleşik hayatımıza kadar devam etti. Geçmişimizde çok alışık olduğumuz göçebe hayatta taşınma işi de basit ve gerekli olan ürünler üzerinden yapılmaktaydı. Şu anda gerekli ürünler listelemesini yaptığımız zaman bir kamyonu dolduracak kadar liste çıkar. Bu nedenle eski dönemdeki göçebe taşımacılığı değil, gerçek bir evden eve nakliyata firması ile profesyonel olarak taşınmak gerektiğini artık biliyoruz. Tarihi biraz daha yaklaştırdığımızda eskiden meslekler babadan oğula geçerdi. Bu sayede çıraklık eğitimine çocuklar küçük yaşta başlar ve gerçek birer usta olarak baba mesleklerini devam ettirildiler. Bir işte geçmişiniz ne kadar çoksa ve işinize verdiğiniz önem ne kadar büyükse o kadar güzel hizmet sunarsınız. Biz yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim sayesinde artık hem geçmişimizi hem de çağımızın gereksinimlerini harmanlayarak ortaya mükemmel işler çıkarıyoruz.

Türkler tarih boyunca ürettikleri ürünlerin kalitesiyle tanındılar. Çalışkan ve üretken bir toplum olarak yeterli teknolojik ve maddi güce sahip olduğumuz taktirde üreteceğimiz ürünler dünyanın en iyisi olacaktır. Yaptığımız işte de biz hizmetimizin kalitesine ve çalışkanlığımıza güvenerek dünyanın en iyi ev taşıma hizmetini sunduğumuza inanıyoruz. Yerinde ve zamanında doğru hareket ve hamleler ışığında müşterilerimizin bizden istediklerini sunabiliyoruz. Tarih boyunca hizmet sunan bir çok firma halen hizmetlerine en üst düzeyde devam etmektedir. Evden eve nakliyat için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Eşyaların taşınması işi yüz yıllar boyu sürecektir. Bu sektörde de dünya geneli tanınan ve işini en iyi şekilde sürdüren bir Türk firması olmak istiyoruz.

Neden Bir Firma İle Çalışmalıyım?

Kendi kendinize bu soruyu sormak için bir çok geçerli nedeniniz var. Eşyalarımı kendim ve çevremin yardıımı ile daha düşük maliyette taşırım diyerek bu işe kalkışabilirsiniz. Fakat eşyalarınızın maddi değerleri doğrultusunda hareket ettiğinizde yapacağınız hasarlar düşündüğünüz kar oranını silecek hatta sizi zarara sokacaktır. Bununla birlikte evden eve nakliyat hizmeti komplikedir. Yani bir kaç işi, işçiliği ve ustalığı aynı anda size sunmaktadır. Bunları basit bir şekilde sıralayacak olursak.

  • Mobilya ve Ahşap Ürün Montaj Ustası
  • Elektrik ve Elektronik Ürün Montaj Ustası
  • Eşyaların Paketlenme ve Ambalaj Ekipleri
  • Taşıma Personelleri
  • Kamyon
  • Taşıma yetkisine sahip belgeler.

Bunlar basite indirgenmiş olarak söyleyebileceğimiz belirli başlıklardır. Bunları tabi ki daha çok sıralayabiliriz. Şöyle bir durum var her evde kendine has özel tasarlanmış ya da antika ürün tarzı eşyalar olabilir. Bunlarında ambalaj ve taşıma işini uzmanlarının yapması gerektiğini biliyoruz. Örnek olarak: bugun Doğtaş mobilyadan aldığınız bir yatak odası takımını taşınma esnasında onların söküp kurmasını istediğinizde size bir maliyet çıkar. Ortalama 1000 ile 2000TL arası bir ödeme isteyebilirler. Evden eve nakliyat hizmeti içerisinde bu hizmet fiyata dahildir.

Basit bir işmiş gibi görünebilir. Fakat evden eve nakliyat işi son derece ciddi ve özen gerektiren bir iştir. Bu nedenle bu hizmete dair belirli bir dzeyde eğitim ve birikiminiz yoksa işi yapmanız imkansız. Daha az maliyetli bir taşımacılık hizmeti alacağım diyerek daha büyük zararlara girebilir üstelik fazlasıyla da yorulabilirsiniz. Bu nedenle her işte olduğu gibi bu işte de işin profesyoneli ile çalışın ve içiniz rahat olsun.