Pandemi ve Nakliyat

Pandemi sürecinde nakliyat hizmeti normalden daha fazla dikkatli olarak yapılmak zorundadır. Firmamız ticari bütün çıkarlardan önce sağlığın geldiğini çok iyi bilmektedir. Pandemi kurallarına uygun nakliyat firması olarak eşyaların ambalajlanmadan önce temizlik kurallarına uygun olan ürünlerin kullanılmasını zorunlu kıldık. Bundaki amacımız şudur: başka bir evde kullanılan malzemeyi sizin evinize getirip kullanmıyoruz. Bu sayede başka evdeki bakteri ve virüslerin taşınmasını engelliyoruz.

Covit-19 Önlemleri

Şirketimiz covit-19 için önemlidir. Bu nedenle bu durum için önlemlerimizi çok sıkı biçimde alıyoruz. Eşyalarınızı paketler ve ambalajlarken kullandığımız malzemelerimiz size özeldir. Özel ve tek seferlik malzeme sayesinde eşyalarınızı hijyen kurallarına uygun olarak taşımış oluyoruz. Ambalajlama ve taşımaya gelmeden önce kesinlikle bütün araçlarımızı dezenfekte ediyor ve kontrol ediyoruz. ÇAlışanlarımızın tamamı HES kodlarına sahiptir. Bu kod sayesinde hem müşterilerimizin hem de çalışanlarınımızın sağlığını koruma altına alıyoruz.

Çalışanlarımızın Sağlık Durumu

Çalışma esnasında kullandığımız koruma ürünleri sayesinde temas oranlarını azaltıyoruz. Çok kalabalık ekipler yerine yeterli sayıda ekipler gönderiyoruz. Ekiplerimizi yoğun olarak çalıştırmıyor ve enerjilerini yüksek tutmalarını sağlıyoruz. Bu sayede taşınma sırasında çalışanlarımız daha pratik olarak işi daha hızlı bitirebiliyorlar. Amacımız acele bir şekilde iş bitirmek değil tabi. Fakat işi normalinden fazla zamana uzatarak temas süresini uzatmak istemiyoruz. Çalışanlarımız sabit kadrolu olup aile ve çevrelerinin sağlık durumlarını da takip edebiliyoruz.

Hijyen Kurallarına Uyalım

Hem sizin hem bizim sağlığımız ve bununla beraber bütün toplumun sağlığı için hijyen kurallarına uyalım. İşimiz ne kadar da insan gücü temelli olursa olsun, biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çalışanlarımız için profesyonel destek alarak kendilerini nasıl koruyacakları ve pandemi sürecinin önemi hakkında bilgi sahibi ediyoruz. Basit ve gerekli kurallar sayesinde daha sonra yaşayabileceğimiz zorluklardan kurtulabiliriz. Önlem almak bir çok kötü sonucu kesinlikle engelleyecektir.