Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı hizmetimiz Türkiye geneli tanınmaktadır. Bununla beraber sizlere en iyi Piyano nakliyesi hizmetini de sunacağımızı garanti ediyoruz. Hizmetimizi sunabilmesi için tam profesyonel kadrolar gönderiyoruz. Firmamız sanat eserleri ve müzik aletleri ve piyano taşımacılığı konusunda müşterileri için özel ambalajlama ve taşıma sistemleri ile cevap olmaktadır. Profesyonel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda dikkatli olunmalıdır. Ekonomik fiyatlı profesyonel nakliye firması. Ekiplerimizi oluştururken Piyanonun taşınacağı kat ve durumu önemlidir. Bu nedenle öncesinde Piyano taşımacılığı için sizden detaylı bilgi alıyoruz. Piyano taşıma İstanbul içi ve dışına mevcut. Piyano taşıma şirketleri arasında en iyisiyiz

Kayışlarla Piyano Taşıma

Kayışlarla piyano taşımacılığı Piyanoları firmamız kayışlar ile taşımaktadır. Taşıma işlemine başlamadan öcne taşımaya hazır hale getirmek önemlidir. Kayışların nasıl ve nereye bağlanacağının çok iyi bilinmesi gerekir. Çünkü yanlış bir bağlantı kötü sonuçlar doğurur. Aynı zamanda böyle ağır malzeme taşımalarında iş güvenliğinin de sağlanması zorunludur. Taşınmadan önce sökülmesi gereken aparatlar piyanodan ayrılmakta ve her parça tek tek paketlenmektedir. Sağlam ve özel bir şekilde ambalajlanan piyano artık taşımaya hazırdır. Piyano nakliyat için gelen ekiplerimizin tek işidir bu. Bu nedenle bu tip taşımacılık hizmetleriniz için tanımadığınız firmalarla çalışmayınız.

Biz uzun yıllardır sanat eseri ve piyano taşıma hizmeti sunuyoruz. Ekiplerimiz ve biz kurum olarak bu işe hakimiz. Taşınacak olan piyanoların markalarının farklılığına göre bile taşıma şeklimiz değişiyor. Biz uzmanı olduğumuz işte taşıma hizmeti sunarak içinizi ferahlatıyoruz. Taşımacılık sürecinde iki tip piyano vardır:

  • Duvar Piyanosu: Kuyruğu olmadan rahatlıkla taşınabilen piyano tiptir.
  • Kuyruklu Piyano: Taşıması duvar piyanosuna göre daha zordur.

İki tip piyanonun da sorunsuz taşınabilmesi için kesinlikle profesyonel bireyler gereklidir. Fakat aksi taktirde hem kendinize hem de aletlere zarar verebilirsiniz.

Piyano Taşımacılığı Fiyatları – Ücretleri

Piyano nakliyat Fiyatları belirlenirken taşınma ortamı önemlidir. Çünkü taşıma karları ve mesafe önemli ölçüde etkendir. Bu nedenle ön analizin iyi yapılması gereklidir. Bu durumda dışardan asansör kurabiliriz. Çünkü Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ve piyano taşımacılığını birleştirebiliriz. Fiyat belirlerken müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmetini önemle öneriyoruz. Taşımacılık ortamını görmemiz çok önemlidir. Fakat bunun sonucunda sizlere net bir nakliye fiyatı çıkarabiliriz. Çünkü aynı zamanda şartlarda ve fiyatta anlaşabilmemiz durumunda sözleşme dayanabiliyoruz. Çünkü sözleşme içeriğinde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı ve sigorta bedeli açıkça yazmaktadır.

Özel ekiplerimizle piyanolar öncelikli olarak kayışlarla çevrilmekte ve taşımaya hazır hale getirilmektedir. Fakat kuyruklu ve duvar piyanosu taşımalarında çok sayıda tecrübeye sahip olan firmamız, hasar engelleme ile birlikte taşıma süresince müzik aletlerinin akort ayarlarının da bozulmaması için itinalı ve tecrübeli taşıma yapmaktadır.

Piyano taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı