Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat Firmamız İstanbul merkezli olup Türkiye üzerindeki bütün noktalara şehirler arası ev ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı nereden nereye taşırsanız taşıyın biz sizin için en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Firmamızın çok sayıda nakliye aracının olması ve bununla birlikte kalifiye çalışanlarının olması noktadan noktaya taşımalarda sorunsuz ve garantili hizmet çıkarmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat Fiyatları

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarımızı daha ekonomik olarak almak istiyorsanız bizimle taşınma gününüzden bir kaç gün öncesinden konuşup anlaşarak yer ayırtmanız yeterli. Öncesinde yer ayırtmanız durumunda firmamız yol gider masraflarını indirebilmek için karşı taraftan geri dönüş masraflarını karşılayabilmek için iş almaktadır. Bu durumda hem siz hem de firma olarak biz karlı çıkabiliriz. En iyi fiyatlarda yani bütçenizi zorlamayacak fiyatlarda en iyi nakliye hizmetini almanız için firmamız elinden geleni yapacaktır. Yol gider masrafları büyük oranda fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bununla birlikle işi en iyi biçimde teslim edebilmek için belirli giderleri mecburi olarak yapmak zorundayız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirler arası Nakliyat Araçları

Şehirlerarası evden eve nakliyat Araçlarımızın tamamı çelik kapalı kasalıdır. Bu sayede araçlarımız yollarda iken yağmur, su, toz ve kir geçirmez. Araçlar bildiğiniz gibi yollarda iken yol durumları bozuk yollar ve ani dur kalaklarda içlerindeki eşyaları savurabilir. Bu durumlarda eşyaların hasar alma durumu oluşabilir. Bu nedenle araçlarımızın içleri sunta ile kaplanarak yumuşatılmıştır. Aynı zamanda araç içlerinde sabitleme ve eşyaları bağlama bölümleri de mevcut. Bu sayede eşyalar sabitlenerek sarsılmaları engellenir.

Şehirler arası ev eşyası taşıma ve iş yeri eşyası taşımalarda önemli olan eşyaları aldığımız gibi teslim edebilmek. Tabi ki bununla birlikte eşyaların söz verildiği tarihte teslim edilebilmesi de en az iyi bir şekilde taşınması kadar önemdir. İyi bir firma verdiği sözlerin tamamını tutmak zorunda ve müşterileri için kaliteli hizmeti sunmakla yükümlüdür. Bizim için müşterilerimizin ne kadar para verdiği değil bizden ne kadar memnun kaldığı ve bizi çevresine ne kadar önerdiği bizim için son derece önemlidir. Eşyalarınızı taşınmadan önce taşınmaya uygun hale getirerek son derece güçlü malzemelerle ambalajlayıp paketlemekteyiz.