Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat en kısa tabirle; taşınacak eşyaların bulunduğu yerden alınarak diğer bir adresteki yere nakliyesi işlemidir. Yılların verdiği bilgi birikim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en önemli değer olan insan kaynağımıza ve dönemin gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet kalitemizi ve çeşitliliğimizi devamlı genişletiyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde eşyalarınız güven içerisinde bulunduğu yerden teslim edileceği adrese gidecektir.

Firma olarak kapsamlı bir taşıma ve depolama hizmeti sunmaktayız. İster konuta, ister işlerine, ister yurt dışına veya yurt dışından ülkemize taşının. Taşınma yaşamda önemli bir hadisedir. Bu noktada firma olarak  sigortalı evden eve nakliyat olarak tanışmanızın olabildiğince düzenli ve keyifli olması için çaba gösteriyoruz. Firmamız İstanbul’da evden eve nakliyat hususunda en güvenilir nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. İşimizi tutkuyla yaparken müşterilerimizin ihtiyaçlarını da her daim dikkate alıyoruz. Profesyonel olarak yaptığımız taşıma ve depolama işini ülke çapında yapmaktan büyük gurur duyuyoruz. Her nerede olursanız olun güvenli bir taşıma hizmetini garanti edebiliyoruz.

Kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti

Firmamız; sigortalı evden eve nakliyat alanında iddialıdır. Taşınmaya dair tüm işlemlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız firmamızı hiç tereddüt etmeden tercih edin. Nakliye esnasında eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi özen gösteririz, sizlere yolladığımız personel ve ekipmanın kusursuz ve en alt düzeyde hatayla taşınması için dikkat ederiz. Personelimiz aile ortamında nasıl davranması gerektiğini bilen ve eşyaların nasıl bir sistemle taşınıp dikkatli bir biçimde araca sevk edilmesini bilebilecek bilgiye ve hassasiyete sahiptir. Tüm ekibimiz sigortalı ve her biri minimum 5 sene firmamız çatısı altında hizmet sunarak tecrübe kazanmıştır.

Sürpriz rakamlar çıkmaz

Kurmuş olduğumuz sistem sayesinde müşterilerimiz fiyat alarak, taşınma maliyetlerini kolay bir biçimde öğrenir ve herhangi sürpriz ek bir nakliyat ücretleri ödemez. Sistem tarafından istenilen bilgilerin doğru olarak girilmesi durumunda talep edilen ücret otomatik olarak hesaplanır. Bunun yanında firmamızın fiyat listesi düzenli olarak da güncellenmektedir. Fiyat alma sistemi sayesinde taşıma ücretleri oldukça kısa bir süre içerisinde öğrenilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine % 100 önem vermektedir. Güler yüzlü personeliyle her daim en iyi hizmeti vermek için çalışan firmamız, depolama

ve paketlemede üstlendiği görevlerini her daim başarıyla yerine getirmektedir.