Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat bütün dünya üzerinde geniş ağ ve acente bağlantılarımız sayesinde çok pratik ve hızlı. Zati eşya taşımacılığı için bizi arayıp eşyalarınızın taşınması gerektiğini söylemeniz yeterlidir. Yurt dışı nakliye fiyatları için en iyi ve net hizmeti profesyonel olarak sunarken ekonomik fiyatlandırmalar da oluşturuyoruz. İster Türkiye isterseniz de Dünya haritası üzerinde istediğiniz noktaya eşyalarınızı sorunsuz ve en hızlı biçimde taşıyoruz. Bize adres bildirmeniz yeterli. Yapılması gerekenler ve geçmiş birikimiz üzerine geniş acente ağımızla Dünya bizim için artık küçük bir köy gibi. Her noktasına eşyalarınızı ulaştırabilir ve teslim edebiliriz.

Uluslararası zati eşya taşıma normal yük taşımacılığı ile karıştırılmamalıdır. Bu hizmette kesinlikle işi bilmek ve işe hakim olmak gereklidir. Birikim, geniş ağ, güç ve profesyonelliğin kurumsallıkla buluşmuş olan hali ile size son derece mükemmel bir hizmet çıkarabiliyoruz. Günümüz teknolojilerinden faydalanarak çağımıza uygun hizmet sunuyoruz. Bunu yaparken Türk esnaf bilinciyle hareket ediyor ve bize teslim ettiğiniz eşyalarınızı emanetiniz olarak görüp gözümüz gibi bakıyoruz. İster yurt dışına taşının isterseniz de oradan herhangi bir noktadan Türkiye’nin herhangi bir noktasına eşyanızı getirin. Biz sizi hiç bir yerde yalnız bırakmadan sadık bir dostunuz olarak hizmet sunuyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Belirleme

Uluslararası eşya taşıma ve evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken, bir kaç kaba etken söyleyebiliriz. Bunlar bire bir etkilemese de toplamları size çıkacak fiyatı belirler. Fiyatlandırma yaparken eşyaların metreküpleri üzerinden hareket ediyoruz. Bununla birlikte kullanılacak olan ambalaj malzemeleri de bazen bu metreküp hesabında küçük sapmalar yapabiliyoruz. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti aşamasında bunu açık ve net olarak belirtiyoruz.

  • Eşyalarınızın Miktarı
  • Taşınacağınız Yerin Uzaklığı
  • Kullanacağımız Yol ve Araç
  • Gümrük Şartları ve Masrafları
  • Kurulum ve Ambalaj

Yukarıda saydıklarımızla birlikte eşyalarınızın miktarı en büyük etkendir. Tabiki gümrük masraları ile taşınacağınız ülkenin uzaklığı ve gidiş geliş trafiği de etkilemektedir. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz. Diyelim ki öyle bir yere taşınmanız gerekiyor ki göç almıyor. Göç almamakla birlikte ülkemizle de herhangi bir ticari alışverişi de yok. Bu tip bir ülkeye eşya taşıtmaya kalktığınızda fiyat yüksek çıkar. Çünkü hangi araç ve hangi yoldan olursa olsun; biz araçlarımıza geri ülkemize dönüş yükü bularak geliyoruz. Geri dönüş yükü bulma ihtimalimizin düşük olduğu yerlere nakliye servisi sunduğumuzda çok kullandığımız yollara göre fiyat bir tık daha yüksek çıkabilir.

Bizimle Çalışmanız İçin Bir Çok Neden Var.

Ev eşyası, zati eşya, ofis eşyası, mobilya, sanat eseri ve özel ürünlerinizi taşıma konusunda hem yurt içi hem de yurt dışı taşımacılığı konusunda çok büyük birikime sahibiz. Sürekli ve düzenli olarak seferlerimiz var. Sürekli ve düzenli seferlerimiz sayesinde hem pratik hem de ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Geniş acente ağlarımız sayesinde nereye taşınırsanız taşının sizi yalnız bırakmıyor ve yanınızda oluyoruz. Kendi ülkenizde gibi rahat ediyorsunuz. Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında detay alabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki bir çok ülke de gümrük giriş ve çıkışlarında çok büyük sıkıntılar olabiliyor. Buradaki işlerinizi halledebilmeniz için orada tanınmanız ve çok kez işlem yapmış olmanız gerekir. Biz hangi ülke nasıl ve ne şekilde işlem alır ve nelere dikkat eder çok iyi biliyoruz. Gümrükleme ve teslimat işlemlerinde hazır olarak gidiyor ve kesinlikle sorun yaşamıyoruz. Kafanızdaki karışıklıklara son verin. Sizin için her şeyi halledecek ve hiç bir şeyle uğraştırmadan eşyalarınız taşıyacak bir firmanız var. Eşya taşırken en önemli unsurlardan biri de kesinlikle ambalajdır. Eşyaların en iyi biçimde ambalajlanması ve paketlenmesi zorunludur. Sağlam bir ambalaj hizmeti ile yola çıkmayan eşyanın sağlam bir şekilde teslim edilmesini bekleyemezsiniz. Bu nedenle bir çok eşyanıza özel ambalaj ve sandıklama hizmeti de sunuyoruz.